BOHEMIA - tradiční český porcelán na foto

Tradiční a nejvíce rozšířený fotoporcelán na českých pomnících a hrobech. Vyrábí se už řadu desítek let, stále si zachovává stejné rozměry, tvary i dekorování. 

Český porcelán má velmi pěkné podání barevných i černobílých fotografií po vypálení v peci. V peci, kde se fotografie vypaluje do glazury při 800°C, se vždy barevnost trochu odchýlí od původního tisku, ale český porcelán má s naší technologií odchylku nejnižší. Díky tomu mají naše fotografie na  porcelánu pěkné a pestré barvy.

 

foto na hrob - porcelán obdelnik bohemia 6x8
od 700 Kč

Obdélníkový porcelán na fotografie.  Velikost 6x8cm. Tradiční český porcelán. Zlatá nebo stříbrná linka kolem fotografie. Lze dodat i bez dekorování.  

004
porcelánové foto na hrob
od 700 Kč

Nejvíce používaný obdélníkový porcelán na fotografie.  Osvědčený český porcelán, který se používá již řadu desetiletí. Orámování fotografie se běžně používá zlaté a...

013
porcelán obdelnik bohemia 8x11cm bez dekoru h
od 750 Kč

Velký obdélníkový porcelán na fotografie.  Český porcelán, vhodný také pro dvojportrét. Linka kolem fotografie může být zlatá, nebo stříbrná, ale i bez dekorování.  

023
foto na hrob porcelán Ovál 7x8,5cm dekor zlaty hnědé foto
od 700 Kč

Český oválný porcelán na fotografie.  Nejmenší oválný foto porcelán. Vyrábí se čistě bez dekoru, nebo s dekorem jedné linky, která může být zlatá nebo stříbrná.

033
foto na hrob porcelán Ovál 8x9,5cm stribrna linka barevné foto
od 700 Kč

Oválný český fotoporcelán na hřbitov.  Střední velikost, která se používá nejčastěji na starších hrobech.   Osvědčený český porcelán, který se používá již řadu...

043
porcelán Ovál 9,5x12cm 3
od 750 Kč

Český oválný porcelán na fotografie.  Osvědčený český porcelán, který se používá již řadu desetiletí. Orámování fotografie se běžně používá zlaté a stříbrné. Lze dodat i...

053
foto k urně - stojánek 7x9cm
od 700 Kč

Samostatně stojící porcelánový stojánek s fotografií. Vhodný do urnové schránky a na pomníčky. 

063
7 položek celkem